Дешевший норвезький газ ще й якісніший за російський
Російський газ значно поступається за якістю норвезькому і коштує дорожче. Про це заявив керівник прес-служби ПАТ \”Укртрансгаз\” Максим Белявський.Дешевший норвезький газ ще й якісніший за російський
Російський газ значно поступається за якістю норвезькому і коштує дорожче. Про це заявив керівник прес-служби ПАТ \”Укртрансгаз\” Максим Белявський.
\”Укртрансгаз\”, український оператор газотранспортної системи заявляє, що норвезький газ, який з 1 жовтня 2014 почав надходити в Україну, набагато якісніше російського. Відповідно до метрологічним стандартом G260, газ, видобутий в Північному морі, має калорійність порядку 8650 ккал / куб. м, а блакитне паливо російського походження – 7929 ккал / куб. м. \”Це означає, що при згорянні одного кубічного метра норвезького газу виділяється на 721 ккал більше, ніж при згорянні такого ж об\’єму російського палива\”, – зазначив Белявський. Ціна на природний газ для населення та підприємств не залежить від його теплотворної здатності, тобто від якості. А лічильники газу рахують кубометри, а не мегаджоулі теплотворної здатності.
Можна порахувати, що за тіж самі гроші отримуємо більше тепла.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,