Дев’ятнадцятого грудня засвітиться головна ялинка Кам'янця
Дев’ятнадцятого грудня у Кам’янці-Подільському засвітять головну новорічну ялинку містаДев’ятнадцятого грудня засвітиться головна ялинка Кам'янця
Дев’ятнадцятого грудня у Кам’янці-Подільському засвітять головну новорічну ялинку міста. Як і зазвичай, розташовуватиметься вона на центральній площі Старого міста. Офіційне її відкриття відбудеться о 16.00 год.
Вже в середу бригада спеціалістів взялася за встановлення металевого каркасу. До кінця наступного тижня на ньому закріплять гілки вічнозелених красунь. Вбрання в зеленої красуні міста буде таке ж як і торік. Його минулого року придбали за благодійні кошти, сума яких становила маже 100 тисяч гривень, повідомляють на офіційному сайті Кам’янець-Подільської міської ради.
Святкова хода з нагоди відкриття головної ялинки, розпочнеться о 15.30 год. біля будинку міської ради. До участі в новорічній кавалькаді організатори запрошують всіх охочих.
Окрім головної, ялинки для кам’янчан встановлять і в мікрорайонах міста.
Також у День святого Миколая свято дітям із сімей переселенців, малозабезпечених родин, сиротам та тим, у кого батьки знаходяться в зоні АТО, влаштують готелі міста. Вони підготували новорічну програму та подарунки для дітей, вищезазначених категорій.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього