Ділянку 9 соток під сад забрали через 9 років. Прокуратура побачила захисну смугу Дністра

Нарікання на те, що правоохоронні органи не бачать порушень на берегах Дністра безпідставні. За подання Кам’янець-Подільскої прокуратури в людини забрали 9 соток виділених під садівництво, бо вони потрапляють в захисну смугу Дністра.

За рішенням суду пай у дев’ять “соток” у межах прибережної захисної смуги Дністровського водосховища було забрано в людини.
Ще у 2008 році Кам’янець-Подільська райдержадміністрація надала мешканці для ведення садівництва наділ площею 900 кв. м, розташований в межах захисної смуги Дністровського водосховища. Але тільки зараз прокуратура побачила, що “згідно вимог чинного законодавства надання земель прибережної захисної смуги у приватну власність, в тому числі для ведення садівництва, заборонено”.
Через 9 років прокуратура з’ясувала, що при наданні ділянки у приватну власність проект землеустрою розроблявся без зміни цільового призначення землі, що є порушенням вимог Земельного кодексу України – повідомляє прес-служба Хмельницької прокуратури

Раніше ПОДІЛЬСЬКА.інфо повідомляла База відпочинку доньки головного екоінспектора Хмельниччини Гуменюка порушує водоохоронні межі Дністра