Нарікання на те, що правоохоронні органи не бачать порушень на берегах Дністра безпідставні. За подання Кам’янець-Подільскої прокуратури в людини забрали 9 соток виділених під садівництво, бо вони потрапляють в захисну смугу Дністра.

За рішенням суду пай у дев’ять “соток” у межах прибережної захисної смуги Дністровського водосховища було забрано в людини.
Ще у 2008 році Кам’янець-Подільська райдержадміністрація надала мешканці для ведення садівництва наділ площею 900 кв. м, розташований в межах захисної смуги Дністровського водосховища. Але тільки зараз прокуратура побачила, що “згідно вимог чинного законодавства надання земель прибережної захисної смуги у приватну власність, в тому числі для ведення садівництва, заборонено”.
Через 9 років прокуратура з’ясувала, що при наданні ділянки у приватну власність проект землеустрою розроблявся без зміни цільового призначення землі, що є порушенням вимог Земельного кодексу України – повідомляє прес-служба Хмельницької прокуратури

Раніше ПОДІЛЬСЬКА.інфо повідомляла База відпочинку доньки головного екоінспектора Хмельниччини Гуменюка порушує водоохоронні межі Дністра

 

Також по темі

Власники ділянок біля Дністра судді, чиновники та нардеп Мельниченко. Данні реєстрів

Відкриті реєстри, е-декларації та кадастрова карта творять дива.