Відкриті реєстри, е-декларації та кадастрова карта творять дива. На карті – село Врублівці, що на Хмельниччині. Це чарівне місце на Дністрі, неподалік від Кам’янця-Подільського. Поряд Бакота, райські краєвиди і відсутність зайвої уваги пересічних громадян. Більшість українців можуть тільки мріяти про придбання клаптика землі в цьомі місці. Але є “обрані”, для яких це не проблема.

ПОДІЛЬСЬКА.інфо повідомляла, що База відпочинку доньки головного екоінспектора Хмельниччини Гуменюка порушує водоохоронні межі Дністра

Скажете, це співпадіння, але у Врублівцях осіли і стали близькими сусідами відомі і впливові люди:
1) суддя Вищого адмінсуду України Володимир Заяць (bit.ly/2dJ5Ia2)
2) син судді або його повний тезка Олександр Володимирович Заяць
3) голова Хмельницького апеляційного суду Віктор Ковтун (bit.ly/2cSi7Cx)
4) суддя Кам’янець-Подільського суду Валентина Семенюк (bit.ly/2d2mFJR)
5) цивільний чоловік Інни Богословської, нардеп з Хмельниччини від Блок Петра Порошенка Володимир Мельниченко​ (bit.ly/2dQA9uq)
6) екс-губернатор Хмельницької області Іван Гавчук (bit.ly/2e0SEM5)
І таких VIP-поселень сотні. А мораль цього посту така: громадяни, журналісти, користуйтесь відкритими реєстрами, контролюйте своїх чиновників, ставте незручні питання, перевіряйте чи відповідають статки “слуг народу” їхнім доходам – просить Центр протидії Корупції, який почав вивчати реєстри власників ділянок на Дністрі

Нагадаємо, Ділянку 9 соток під сад забрали через 9 років. Прокуратура побачила захисну смугу Дністра

1 Comment

  1. Ашотакоє

    Все там відповідає. Стандартна ділянка на Дністрі 0,9га з цільовим призначенням “під садівництво” сама по собі нічого не варта – їх, коли доляр був по 8 грн, і за 4000 грн неможливо було продати. Газети були забиті оголошеннями про їхній продаж, бо прості люди зрозуміли, що дешевше буде купити хоч стару, але наявну, хату в селі, або з’їздити раз на рік відпочити до якоїсь дністровської турбази, аніж облаштовувати для життя той шматок пустої землі без інфраструктури та комунікацій, постійно їздячи туди за 100 км і більше. Тобто такі забавки по кишені лише самізнаєтекому.

Залиште коментар

Також по темі

У Кам’янці-Подільському відбудеться середньовічний фестиваль «Таємниці форпосту»

18-20 червня запрошуємо усіх поринути у світ таємниць