«Динаміада-2015» стартувала у Хмельницькому
З 28 жовтня, протягом трьох днів, в обласному центрі триватимуть спортивні змагання серед правоохоронців та рятувальників зі всієї Хмельниччини.
Урочисте відкриття заходу відбулось в тренінговому центрі Управління Міністерства внутрішніх справ України в області за участю голови обласної ради Івана Гончара.«Динаміада-2015» стартувала у Хмельницькому
З 28 жовтня, протягом трьох днів, в обласному центрі триватимуть спортивні змагання серед правоохоронців та рятувальників зі всієї Хмельниччини.
Урочисте відкриття заходу відбулось в тренінговому центрі Управління Міністерства внутрішніх справ України в області за участю голови обласної ради Івана Гончара.

У своєму вітальному слові керманич облради наголосив на важливості фізкультури та спорту в повсякденному житті кожної людини.
«Ці змагання популяризують здоровий спосіб життя, а учасники «Динаміади» демонструють, що українська нація прагне бути здоровою та сильною», – сказав Іван Ярославович. Посадовець побажав службовцям гарних професійних здобутків.

Хвилиною мовчання учасники спортивного заходу вшанували правоохоронців, які загинули при виконанні службових обов’язків.
Старт змагань оголосив головний міліціянт області Микола Семенишин, який також є й головою обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо».

Микола Семенишин подякував депутатському корпусу обласної ради та особисто керівнику ради Івану Гончару за постійну фінансову підтримку обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо».

Протягом трьох днів за першість змагатимуться команди обласних служб і відомств – Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки, Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Державної пенітенціарної служби, митниці, фіскальної служби, двох військових частин Національної гвардії, а також представники Державної служби з надзвичайних ситуацій.

У рамках «Динаміади-2015» відбудуться змагання з футзалу, гирьового спорту, настільного тенісу, легкоатлетичного кросу, прикладної стрільби та волейболу. Сотні службовців змінять щоденну форму на спортивну і в запеклій боротьбі змагатимуться за почесні трофеї.

Комплексний захід присвячений 91-й річниці утворення ФСТ «Динамо».

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту