Дирекція «Укрпошти» Хмельниччини ошукала державу на 400 тис грн


Через зловживання посадовців на фіктивний ремонт відділень «Укрпошти» Хмельниччини державою зайво виплачено близько 400 тис грн

Дирекція «Укрпошти» Хмельниччини ошукала державу на 400 тис грн


Прокуратурою Хмельницької області, за матеріалами управління СБУ в області, розпочато кримінальне провадження за фактами зловживань службових осіб дирекції УДППЗ «Укрпошта» та одного із товариств з обмеженою відповідальністю за ч.2 ст.364 (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) та ч.2 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.
Встановлено, що між державним підприємством і ТОВ було укладено договори підряду на виконання у 2014 році робіт з реконструкції опалювальних систем та обладнання систем автономного теплопостачання в будівлях чотирьох міських відділень поштового зв’язку УДППЗ «Укрпошта», повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області .
З метою одержання неправомірної вигоди товариством, службові особи держпідприємства і ТОВ підробили акти приймання нібито виконаних підрядних робіт, де завищили їх вартість на 347 тисяч гривень.
Унаслідок незаконних дій цих осіб товариству безпідставно сплачено зазначену суму, чим завдано державі значних матеріальних збитків.

Залиште коментар

Також по темі

У Борисполі затримано прокурора-хмельничанина Суса. Погорів на автівці, що зареєстрував на хмельницьку бабусю

Вчора правоохоронці затримали колишнього заступника начальника Департаменту з