Директору «Красилівського агрегатного заводу» збільшили заставу у шість разів
Таке клопотання подала військова прокуратура Західного регіону України до Шевченківського районного суду міста Львова.Директору «Красилівського агрегатного заводу» збільшили заставу у шість разів
30 мільйонів гривень за свободу Петра Королюка. Суд збільшив у 6 разів розмір застави для директора державного підприємства «Красилівський агрегатний завод». Таке клопотання подала військова прокуратура Західного регіону України до Шевченківського районного суду міста Львова. Як повідомив речник військової прокуратури Микола Гуцуляк, суд погодився з аргументами військової прокуратури Західного регіону у кримінальному провадженні. І обрав директору Красилівського агрегатного заводу міру запобіжного заходу тримання під вартою строком на 60 діб з можливістю альтернативної застави у розмірі 30 мільйонів гривень.
Нагадаємо, чиновника затримали «на гарячому» під час передачі хабаря військовому прокурору. За 23 тисячі доларів та 2 тисячі євро правоохоронець мав би закрити очі на кримінальну відповідальність керівника підприємства. Досудовим розслідуванням встановлено, що начальник управління технічного забезпечення повітряних сил, командир та заступник командира однієї із військових частин Хмельниччини спільно з директором підприємства викрали 30 виробів (це балочні кріплення під крило літаків для перенесення авіаційних бомб) зі складів військової частини з метою їх подальшого використання для виконання контракту з республікою Індія. Ціна контракту складає понад 18 мільйонів доларів. Нині тривають слідчі дії та обшуки у військових частинах і поза межами області. Якщо ж провину Петра Королюка доведуть, йому загрожує позбавлення волі строком від 4 до 8 років з конфіскацією майна.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього