Директор скандального «Красилівського агрегатного заводу» подав апеляцію
Директор Красилівського агрегатного заводу Петро Королюк подав апеляцію на рішення Шевченківського суду міста Львова.Директор скандального «Красилівського агрегатного заводу» подав апеляцію
Директор Красилівського агрегатного заводу Петро Королюк подав апеляцію на рішення Шевченківського суду міста Львова.

Він та його адвокат просили зменшити розмір застави з 30 мільйонів гривень до 420 тисяч. У інтерв’ю журналістці одного з центральних каналів, яка була на засіданні апеляційного суду у Львові, адвокат чиновника­-хабарника аргументував таке клопотання погіршенням стану здоров’я свого підопічного.

«У грудні 2014 року моєму підопічному робили операцію з видалення нирки у зв’язку з раком. І, відповідно, на даний час є метастазування. Це значно погіршує перебіг хвороби», ­пояснює адвокат Володимир Гурський.

Проте апеляційний суд міста Львова все ж підтримав позицію прокурора – залишити розмір застави незмінним.

«У мене немає таких грошей», ­ заявив підозрюваний після оголошення рішення суду. Однак, під час обшуків у кабінеті чиновника та за місцем проживання, було виявлено чималі статки.

«Під час обшуку кабінету та за місцем проживання Петра Володимировича вилучено понад 70 тисяч доларів, наявність придбаного у 2015 році салону БМВ Х5 вартістю 80 тисяч доларів. Наявністю ще 3 авто, одне з яких 2012 року вартістю понад 30 тисяч.

Придбаними земельними ділянками», ­ повідомив заступник військового прокурора Західного регіону Євген Білоусов. якщо ж підозрюваний не знайде 30 мільйонів гривень, то сидітиме у СІЗО 2 місяці. Нагадуємо , директора державного підприємства «Красилівський агрегатний завод» затримали «на гарячому» при передачі хабара військовому прокурору.

Тепер же , окрім корупції Петра Королюка підозрюють махінацій із викрадення та продажем авіаційних деталей за кордон на суму 18 мільйонів доларів.

Залиште коментар

Також по темі

У Хмельницьке СІЗО намагалися передати наркотики

Пакет з наркотиками перехопили працівники Хмельницького слідчого ізолятора.