Дитбудинок потребує не цукерок і м`яких іграшок, а будматеріалів, меблів та постільної білизни– У нас є спонсори, з якими ми працюємо багато років. Вони проходять на свята і постійно щось дарують, попередньо запитуючи, що купити – каже головний лікар спеціалізованого будинку дитини «Берізка» Катерина Горин.

Фрукти і цукерки наші діти їдять круглий рік – нам не вистачає коштів на одяг, взуття, ремонт приміщень, адже хочеться, щоб умови проживання діток були наближені до домашніх.Дитбудинок потребує не цукерок і м`яких іграшок, а будматеріалів, меблів та постільної білизни– У нас є спонсори, з якими ми працюємо багато років. Вони проходять на свята і постійно щось дарують, попередньо запитуючи, що купити – каже головний лікар спеціалізованого будинку дитини «Берізка» Катерина Горин.

Фрукти і цукерки наші діти їдять круглий рік – нам не вистачає коштів на одяг, взуття, ремонт приміщень, адже хочеться, щоб умови проживання діток були наближені до домашніх.
Якщо хтось з хмельничан хотів би нам допомогти, то ми б просили, щоб вони попередньо телефонували і ми б могли узгоджувати, що потрібно купити для дітей. Нам не потрібно перераховувати гроші, а купувати конкретні речі. Якщо це взуття чи одяг, то нехай воно буде одне, але якісне і хороше. Хтось думає, що наш заклад – це притулок, де діти голодні, обідрані та можна будь-що сюди зносити. Їх навпаки забирають з таких умов, де вони не бачили ліжка з чистою білизною, нормального харчування. Нам зараз потрібні розвиваючі іграшки для дітей. М’яких іграшок у нас достатньо. Ми були б вдячні навіть за допомогу фізичною силою – щось пофарбувати, поклеїти шпалери.

У групах достатньо персоналу, щоб доглянути дітей. Тому у дитбудинку не потребують того, щоб хтось приходив до груп і там допомагав, оскільки взимку дуже багато вірусних інфекцій і діткам, які мають вроджені вади, небезпечні такі захворювання. Але влітку така допомога потрібна. Особливо, вивести погуляти важкохворих діток на вулицю.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього