Дитсадок в Летичеві відсвяткував новосілля
Реконструкція садочка тривала кілька років.Дитсадок в Летичеві відсвяткував новосілля
Реконструкція садочка тривала кілька років за спільним українсько-голландським проектом. Фахівці доклали максимум зусиль, аби створити належні умови для виховання малечі.

«Ми запевняємо, що наш садочок буде комфортним і теплим, а діткам у садку буде цікаво і радісно. Подальша доля дитячого садка буде щасливою, увінчаною новими досягненнями на освітянській ниві, бо саме тут буде виховуватись майбутнє нашої громади», — зауважила під час вітального слова завідуюча ДНЗ №2 «Веселка» Наталія Кліпановська.

Відкриття дошкільного закладу, на який так чекали у Летичеві, було б неможливим без підтримки народного депутата України Віктора Бондаря та його благодійного фонду «Розвиток рідного Поділля». Парламентар допоміг повністю обладнати у садочку сучасну котельню. Подарував техніку для кухні та пральної — холодильники, плити, пральні машини, сушарки, праски, прасувальні дошки. Аби виховний процес для хлопчиків та дівчаток був цікавим, також дитсадок отримав від благодійного фонду комп’ютери, проектори з переносним екраном та музичні колонки.

Дитсадок в Летичеві відсвяткував новосілля

Також попіклувався народний депутат, аби заклад був забезпечений посудом та необхідною побутовою технікою на загальну суму 237 тис. 500 грн.

«Піклування про підростаюче покоління завжди у пріоритеті у Віктора Васильовича» — наголошує помічник-консультант народного депутата України Віталій Іваневич: «Адже діти — це майбутнє нашої країни. Завдання дорослих створити належні умови, аби вони зростали у радості та любові.» У Летичівській громаді дітвори вистачає. Відкриття нового садочка тут неабияк чекали. «Сьогодні дуже радісна для нас подія», — зауважує мама дошкільняти Ірина: «Цей садочок був дуже потрібний нашій громаді. Вже незабаром моя донечка буде його відвідувати, а я зможу спокійно вийти на роботу і знати, що моя дитина виховується у належних умовах. Дуже добре, що є такі люди, як Віктор Бондар, які піклуються про діток, без нього реалізація нашої мрії була б неможливою». Вже з вересня до садочку «Веселка» поспішать маленькі вихованці. Віктор Бондар спільно з командою продовжує реалізовувати мрії дітей та батьків. Вже невдовзі за його підтримки двері відчинить сучасний садочок на Віньковеччині.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього