Дитячий будинок села Берездів на Хмельниччині отримав допомогу від шепетівчан
Члени Молодіжної Ради Шепетівки провели акцію по збору допомоги для дитячого будинку села Берездів. У даному будинку знаходиться 61 дитина віком від 6 і до 18 років, які потребують підтримки та допомоги від громади.Дитячий будинок села Берездів на Хмельниччині отримав допомогу від шепетівчан
Члени Молодіжної Ради Шепетівки провели акцію по збору допомоги для дитячого будинку села Берездів. У даному будинку знаходиться 61 дитина віком від 6 і до 18 років, які потребують підтримки та допомоги від громади.
На заклик молоді, відразу відреагували приватні підприємці, зокрема власники магазинів: «Освіта», «Студент», відділу у магазині «Дружба», що на 1му поверсі та «Офіс-Центр».
Окрім того, ініціативу активістів відразу підтримали: настоятелі та прихожани: Української Православної Церкви, релігійної громади святих мучеників Віри, Надії, Любові і Софії Шепетівської єпархії Української Православної Церкви, релігійна громада Шепетівської міської Свято-Михайлівської церкви, Релігійна громада Української православної церкви Різдва Божої матері.
Незважаючи на щоденний копіткий збір допомоги та усього самого необхідного для українських військових у зоні АТО, для сиріток надала відчутну допомогу релігійна громада святителя Миколая архієпископа Миколаївського Чудотворця української православної Церкви Київського патріархату.
Вагому допомогу в реалізації цього задуму зробила приватний підприємець Інна Сікора. Вона особисто закупила канцтовари, продукти харчування, та, порадившись із волонтерами придбала м’ячі, резинки для дівчаток і тенісні ракетки.
Що ж до підтримки влади, то очільник міста допоміг у організації процесу та передав особисто від себе диски із освітніми відео для молоді.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього