Дільничні інспектори Чемеровецького райвідділу міліції взяли на себе частину функцій соціальних працівниківПід час візитів до людей похилого віку правоохоронці не тільки проводять профілактичні бесіди, а й надають їм необхідну допомогу по господарству.[/b]Під час візитів до людей похилого віку правоохоронці не тільки проводять профілактичні бесіди, а й надають їм необхідну допомогу по господарству.

В рамках операції «Візит» дільничні інспектори Чемеровецького райвідділу міліції спільно з соціальними працівниками відвідують самотніх пенсіонерів, проводять із ними профілактичні бесіди та навіть допомагають по господарству.

Бабусі і дідусі, яким по 80 і більше років і які живуть у віддалених селах, взимку особливо потребують сторонньої допомоги. Тож під час візитів до людей похилого віку працівники міліції не тільки розповідають, як вберегтися від злодіїв і не стати жертвами шахраїв, а й допомагають розтопити в печі, принести води, поприбирати в будинку і на подвір’ї.

А на прощання пенсіонери обов’язково отримують від дільничних інспекторів візитні картки із зазначенням контактної інформації, що дасть можливість бути на постійному зв’язку із працівником міліції.

СЗГ УМВС України в Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього