Дільничні інспектори Чемеровецького райвідділу міліції взяли на себе частину функцій соціальних працівників

Дільничні інспектори Чемеровецького райвідділу міліції взяли на себе частину функцій соціальних працівниківПід час візитів до людей похилого віку правоохоронці не тільки проводять профілактичні бесіди, а й надають їм необхідну допомогу по господарству.[/b]Під час візитів до людей похилого віку правоохоронці не тільки проводять профілактичні бесіди, а й надають їм необхідну допомогу по господарству.

В рамках операції «Візит» дільничні інспектори Чемеровецького райвідділу міліції спільно з соціальними працівниками відвідують самотніх пенсіонерів, проводять із ними профілактичні бесіди та навіть допомагають по господарству.

Бабусі і дідусі, яким по 80 і більше років і які живуть у віддалених селах, взимку особливо потребують сторонньої допомоги. Тож під час візитів до людей похилого віку працівники міліції не тільки розповідають, як вберегтися від злодіїв і не стати жертвами шахраїв, а й допомагають розтопити в печі, принести води, поприбирати в будинку і на подвір’ї.

А на прощання пенсіонери обов’язково отримують від дільничних інспекторів візитні картки із зазначенням контактної інформації, що дасть можливість бути на постійному зв’язку із працівником міліції.

СЗГ УМВС України в Хмельницькій області

Залишити відповідь