Дільничому міліціонеру майже зійшло з рук побиття людиниХмельницький міськрайонний суд виніс рішення відносно міліціонера, який силою змушував чоловіка підписувати адмінпротокол.

Дільничного інспектора одного з райвідділів міліції визнали винним у перевищенні службових повноважень, що супроводжувалося насильством — частина друга статі 365 Кримінального кодексу України.Дільничому міліціонеру майже зійшло з рук побиття людиниХмельницький міськрайонний суд виніс рішення відносно міліціонера, який силою змушував чоловіка підписувати адмінпротокол.

Дільничного інспектора одного з райвідділів міліції визнали винним у перевищенні службових повноважень, що супроводжувалося насильством — частина друга статі 365 Кримінального кодексу України.
Встановлено, що правоохоронець побоями змушував чоловіка підписувати протокол про адміністративне правопорушення, яке той не вчиняв.

Згідно з вироком, дільничного інспектора засуджено до чотирьох років ув\’язнення з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах на два роки, та звільнено від відбування основного покарання з іспитовим терміном у два роки.

Прокуратуру Хмельницької області такий вирок не влаштував і наразі його оскаржують.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього