Протягом 2016 року та першого кварталу поточного року у Хмельницькій області було зареєстровано 16 електромобілів, по Україні – 2284 електрокари.

Цю інформацію оприлюднив Головний сервісний центр МВС, пише Економічна правда.

“Найбільший попит на електромобілі за даними сервісних центрів МВС прослідковується у Києві, в Одеській та Харківській областях, слідом йдуть Дніпропетровська, Львівська, Київська та Запорізька області”, – зазначив керівник Головного сервісного центру Владислав Криклій.

71f16f6-22222222

У МВС нагадують, що будь-який електромобіль, так само як і авто з двигунами внутрішнього згоряння, потрібно реєструвати у сервісних центрах Міністерства внутрішніх справ.

Як писав Незалежний громадський портал, минулого року у Хмельницькому виконком надав дозвіл на встановлення безкоштовно 19 станцій для підзарядки електромобілів.

Нагадаємо, усі станції для підзарядки електромобілів належать фірмам родини депутата міської ради від БПП Григорію Галкіну. Крім того, аби заправити свій електокар на цих станціях, автомобіль має бути придбаний у автомобільних салонах родини депутата, або зареєструвавшись у його ж СТО.

Залиште коментар

Також по темі

150 сільських бібліотек Хмельниччини отримали комп’ютери

Сільським бібліотекам Хмельниччини передали 300 комп’ютерів. За допомогою