Для безпеки дорожнього руху комунальними організаціями проведено місячне техобслуговування 21 світлофорного об’єкту та 11 дорожніх знаківУправління житлово-комунального господарства повідомляє про основні обсяги робіт, виконані підпорядкованими йому комунальними організаціями впродовж тижня, від 8 до 15 січня.Управління житлово-комунального господарства повідомляє про основні обсяги робіт, виконані підпорядкованими йому комунальними організаціями впродовж тижня, від 8 до 15 січня.
Зокрема, працівники комунального підприємства \”Міськсвітло\” замінили 223 лампи зовнішнього освітлення на вулицях: Вокзальній, Партизанській, Волочиській, Транспортній, Вишневій; у провулках: Городньому, П’яскорського, Польовому, Залізничному, Кам’янецькому, Свободи; у дворах будинків на вулицях: Молодіжній, Хотовицького, Львівському шосе, Інститутській, Тернопільській, П.Мирного, Залізняка, Перемоги, Прибузькій.
Ліквідували обриви та пошкодження повітряних ліній на вулицях: Західно-Окружній, Партизанській, Транспортній, Кам’янецькій, у дворах на вулицях Тернопільській та Інститутській.
Провели демонтаж лінії на вул. Тернопільській,40,42.
Замінили 9 запобіжників та 5 котушок у шафах І-710.

Працівники комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста провели збір сміття в парках «Заріччя», «Подільський», дендропарку \”Поділля\” та біля озера у мікрорайоні \”Озерна\”.
Замели доріжки та газони у парку ім. І. Франка, в дендропарку «Поділля», в сквері ім. Т. Шевченка, поблизу Меморіалів Слави і Вічного Вогню, біля пам’ятника Ангел Скорботи і на привокзальній площі.
Зрізали 14 аварійних дерев на вулицях: проспект Миру, Маршала Рибалка, Курчатова, Свободи, Перемоги.
Провели зрізування 0,8 га кущів та омолодження 180 метрів погонних живоплоту на Вінницькому шосе.
Здійснили вирубку 0,3 га самосіву в дендропарку «Поділля».
Комунальним підприємством \”Парки і сквери м. Хмельницького\” виконувались роботи з утримання парків культури і відпочинку ім. М. Чекмана та \”Плоскирів\”.
Провели вирубку 0,7 га порослі в парку ім. М. Чекмана.

Міським комунальним підприємством \”Спецкомунтранс\” за звітний період вивезено транспортом підприємства та утилізовано 13633 м3 твердих побутових відходів.
Відловлено на вулицях міста 18 безпритульних тварин.

Спеціалізованим комунальним підприємством \”Хмельницька міська ритуальна служба\” виконувались роботи з поховання, прибиралися від сміття кладовища міста.

Працівниками комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг провели ямковий ремонт асфальтобетонним сколом (20т) дорожнього покриття на вулиці Волочиській.
Здійснили вирубку 1200 м2 порослі у відкосах дороги на вулицях Вокзальній і Західно-Окружній (транспортна розв’язка).

Для безпеки дорожнього руху
Проведено місячне техобслуговування 21 світлофорного об’єкту.
Замінили 6 електроламп (за заявками).
Відремонтовано 2 контролера типів УК-2 та Пріор 05.
Встановлено світлофорний козирок.
Провели технічне обслуговування 11 дорожніх знаків.
Встановлено 2 дорожніх знаки.
Навантажено та вивезено 132 м3 сміття.
Вручну підметені і очищені від бруду та сміття 865000 м2 тротуарів.

Для утримання вулиць в зимовий період заготовлено 296 т протиожеледної суміші (піску).

За матеріалами: офіційного сайту виконавчого комітету Хмельницької міської ради

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього