Для хмельничан цьогоріч планують придбати путівок майже на 4 мільйони гривень
Не за горами літо – пора відпочинку та оздоровлення. До нього готуються діти, батьки та звісно, посадовці. Сьогодні заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Леся Стебло провела нараду з питань підготовки до проведення оздоровчої кампанії «Літо-2015» в області.Для хмельничан цьогоріч планують придбати путівок майже на 4 мільйони гривень
Не за горами літо – пора відпочинку та оздоровлення. До нього готуються діти, батьки та звісно, посадовці. Сьогодні заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Леся Стебло провела нараду з питань підготовки до проведення оздоровчої кампанії «Літо-2015» в області.

Цьогорічна оздоровча кампанія, за словами директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олега Фасолі, міститиме ряд нововведень. Одним з них передбачається створення пришкільних таборів праці та відпочинку лише за згоди батьків. «Процес оздоровлення та відпочинку дітей буде спрямований не на встановлення кількісних показників, а в першу чергу якісних», – наголосила Леся Василівна. Учасники наради прийняли рішення про проведення комісійних перевірок літніх таборів на території Хмельницької області, аби упевнитись в належності умов для відпочинку дітей.
Варто зазначити, що цьогоріч планується придбання путівок з обласного бюджету. Для цього виділено 3 млн. 800 тис. грн.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього