Для хмельничан, які шукають роботу, організували професіографічну екскурсію
Хмельницьким міським центром зайнятості вчора була проведена професіографічна екскурсія для безробітних, що перебувають на обліку.Для хмельничан, які шукають роботу, організували професіографічну екскурсію
Хмельницьким міським центром зайнятості вчора була проведена професіографічна екскурсія для безробітних, що перебувають на обліку. Захід мав на меті розширення професіографічних знань про професії, ознайомлення з характеристикою окремих професій. Акцент робився на основних професіях – інженер-технолог, швачка, оператор швацького устаткування, повідомляють на сайті міської ради.

Із екскурсією завітали на підприємство ТОВ \”Хмельницьклегпром – Плюс\”. Представник роботодавця детально розповідала про вимоги до претендентів, розмір заробітної плати, розпорядок робочого дня. Провела індивідуальні співбесіди з кожним безробітним, ознайомлювалася з резюме людей, які шукають роботу. Для осіб, що виявили зацікавлення даними вакансіями призначила час для проведення подальшої співбесіди на підприємстві.
У результаті проведеного заходу декілька безробітних виявили бажання більш детально ознайомитися з робочими місцями та працевлаштуватися.
Директор Хмельницького міського центру зайнятості Тетяна Мехеда ознайомлювала учасників екскурсії з послугами, які надає служба зайнятості роботодавцям: повна інформація про шукачів роботи, доступ до найбільшої бази даних резюме, можливість підбору персоналу за результатами профдіагностики, організація професійного навчання претендентів, оперативний підбір персоналу шляхом проведення ярмарок та міні-ярмарок вакансій.
Отже, завдяки тісній співпраці центру зайнятості з роботодавцями відкриваються нові можливості для прискорення економічного та соціального розвитку міста, створення нових робочих місць.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього