Для Хмельницьких курсантів-прикордонників вже майже рік функціонує лабораторія прав людини
Цей проект Європейського Союзу дає повний доступ для курсантів та студентів нашої академії до довідкової та навчальної літератури з питань дотримання прав людини в оперативно-службовій діяльності прикордонної службиДля Хмельницьких курсантів-прикордонників вже майже рік функціонує лабораторія прав людини
Цей проект Європейського Союзу дає повний доступ для курсантів та студентів нашої академії до довідкової та навчальної літератури з питань дотримання прав людини в оперативно-службовій діяльності прикордонної служби.
Спеціалізований клас – лабораторію прав людини в Національній академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького було створено минулого року в день 65-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини. Це клас Європейського зразка, який був створений у рамках проекту, що фінансувався ЄС.

Лабораторію призначено для викладання навчальних дисциплін з адміністративного, міграційного, конституційного, міжнародного права, свобод та обов’язків громадянина, адміністративної діяльності органів охорони державного кордону України. У класі розміщено інформацію, що стосується концепції прав людини, її розвитку, українського сліду у створенні концепції, дотримання і поваги прав людини та участь у цьому процесі Державної прикордонної служби України.

\”Подібні оновлення дають можливість забезпечити самостійність роботи курсантів та студентів академії. Лабораторія використовується і під час навчальних занять, і в години самостійної підготовки. Перебуваючи тут, вони мають можливість доступу до Інтернет-ресурсів різних міжнародних організацій, офіційних сайтів і також різних судових рішень. Окремо у цьому приміщенні передбачено можливість доступу для курсантів та студентів нашої академії до довідкової та навчальної літератури з питань дотримання прав людини в оперативно-службовій діяльності ДПСУ\”, – розповів начальник кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права, полковник юстиції Андрій Мота.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього