Для хмельницьких прикордонників будують житло
На території Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького розпочато будівництво 96-квартирного будинку.Для хмельницьких прикордонників будують житло
На території Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького розпочато будівництво 96-квартирного будинку.

На будівельному майданчику відбулася урочиста церемонія закладання капсули та першого каменюбудівництва нового дому для військовослужбовців академії та членів їх сімей. Крім персоналу академії на довгоочікувану подію зібралося чимало гостей.

В урочистій церемонії закладання капсули та першого каменю взяли участь виконуючий обов’язки Хмельницького міського голови Костянтин Чернилевський, голова Хмельницької обласної державної адміністрації Михайло Загородний, заступник голови Державної прикордонної служби Українигенерал-майор Олег Бляшенко, тимчасово виконуючий обов’язки ректора Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького полковник Олег Шинкарук.

У заході також взяли участь представники капітального будівництва Адміністрації Державної прикордонної служби України та керівники товариства «Будівельна група Поділля».

Перед учасниками та гостями заходу виступив виконуючий обов’язки міського голови Костянтин Чернилевський.

«Сьогодні значна увага приділяється виконанню завдань, визначених Президентом, Урядом України щодо всебічного забезпечення житлом прикордонників та членів їх сімей. Глава держави запевнив, що влада докладе максимальних зусиль для підвищення рівня соціального забезпечення військовослужбовців. Одним з пріоритетних питань діяльності колегії та Голови Державної Прикордонної Служби України є питання забезпечення прикордонників житлом», – зазначив у своїй промові заступник голови Державної прикордонної служби Українигенерал-майор Олег Бляшенко.

Будівництво 96-ти квартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями соціально-побутового призначення на вулиці Шевченка, 46 в місті Хмельницькому – це вже не мрія, не символ, а реальність, це здійснення довгоочікуваних сподівань.

Нагадаємо, що останній розподіл житлової площі проводився в академії у 2004 році. На квартирному обліку в загальній черзі перебуває 274 родини військовослужбовців академії, з них 27 учасників бойових дій.

Право зачитати послання, яке заклали в капсулу часу було надано першому в черзі на поліпшення житлових умов полковнику Сергію Псьолу. Будівництво планують закінчити у 2016 році.

Як і годиться за християнським звичаєм, місце будівництва житлового будинку освятили. Обряд освячення провів керуючий єпархією Української православної церкви Київського Патріархату, митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього