У зв’язку з попередженням терористичних заходів працівники ДАІ проводитимуть огляди транспортних засобів на предмет виявлення зброї чи вибухових пристроїв. Водіїв, яких зупинятимуть інспектори, просять з розумінням ставитись до таких перевірок
Для попередження терористичних заходів працівники ДАІ на Хмельниччині проводитимуть огляди транспортних засобівДля попередження терористичних заходів працівники ДАІ на Хмельниччині проводитимуть огляди транспортних засобів
У Хмельницькому в період травневих свят інспектори ДАІ працюватимуть у режимі проведення посилених заходів безпеки. У місцях, де відбуватимуться масові заходи, хмельничан просять обмежити рух та з розумінням поставитись до перевірок автотранспорту.

“До відзначення Дня пам\’яті й примирення та Дня перемоги, 8 і 9 травня у Хмельницькому буде проведено низку заходів. У зв’язку з цим Державтоінспекція попереджає водіїв та інших учасників дорожнього руху, щоб вони обмежили рух в місцях їх проведення. Йдеться про місця покладання квітів: біля Вічного вогню, Меморіалу слави і військового кладовища по вулиці Кам’янецькій”, – повідомив заступник начальника Державтоінспекції міста підполковник Валерій Вовчемис.

За його словами, у зв’язку з попередженням терористичних заходів працівники ДАІ проводитимуть огляди транспортних засобів на предмет виявлення зброї чи вибухових пристроїв. Водіїв, яких зупинятимуть інспектори, просять з розумінням ставитись до таких перевірок.

Правоохоронці скерують максимальні зусилля на забезпечення охорони громадського порядку й безпеки громадян, аби не допустити надзвичайних ситуацій. До несення служби будуть залучені практично всі працівники міліції та службові автомобілі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього