Для родин учасників АТО у Кам’янці будуватимуть житло
Днями відбулася зустріч міського голови Михайла Сімашкевича з родинами, члени яких беруть участь у антитерористичній операції на СходіДля родин учасників АТО у Кам’янці будуватимуть житло
Днями відбулася зустріч міського голови Михайла Сімашкевича з родинами, члени яких беруть участь у антитерористичній операції на Сході.
Ще у вересні місяці Уряд країни прозвітував про виділення Міністерству оборони і адміністрації Державної прикордонної служби 7,3 млн гривень на забезпечення житлом військовослужбовців, які брали участь в АТО в Донецькій і Луганській областях.
Згідно з постановою, Міністерству фінансів доручено забезпечити відповідні видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету, а Міноборони, МВС, Держприкордонслужбі, СБУ та Головному управлінню розвідки Міноборони доручено до 7 жовтня скласти списки військовослужбовців та членів їх сімей, у яких є право на отримання житла і які знаходяться в переліку тих, хто потребує поліпшення житлових умов.
Як зазначив міський голова Михайло Сімашкевич, сьогодні в АТО беруть участь близько 500 кам’янчан. Окрім того, урядова Програма передбачає забезпечення житлом лише ті сім’ї, які стоять на черзі.
За словами мера, сьогодні є кілька варіантів вирішення питання побудови житла для учасників АТО: виділення ділянок окремим особам, або сім\’ї учасників АТО можуть об\’єднатися в кооператив, і для них місцеві будівельники зведуть багатоповерхівку. Наразі вирішується питання з кредитною лінією під мінімально низькі відсотки.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього