Для розвитку туризму Кам'янеччини потрібні нові ідеї та проекти
\”Свого не цураємось, чужому научаємось” – радить розвитку туристичної галузі Кам’янця голова української Асоціації активного і екологічного туризму, експерт по туризму Сергій Підмогильний.Для розвитку туризму Кам'янеччини потрібні нові ідеї та проекти
\”Свого не цураємось, чужому научаємось” – радить розвитку туристичної галузі Кам’янця голова української Асоціації активного і екологічного туризму, експерт по туризму Сергій Підмогильний, який брав участь у розробці Комплексної програми розвитку туристичної галузі міста в 2005-2015 роках”, повідомляють на сайті міської ради.
ЇЇ терміни незабаром спливають, а отже потрібні нові ідеї та проекти. Саме з метою подальшого розвитку туризму в Кам’янці, експерти зі столиці – Сергій Підмогильний та Оксана Мельник, представники міської влади, готельєри, ресторатори, екскурсоводи, організатори фестивалів Кам’янця, депутати міської ради зібралися на мотиваційну зустріч в рамках стратегічної сесії розвитку міста. Розпочала свою роботу триденна стратегічна сесія шістнадцятого вересня й проходитиме під гаслом \”Наявні ресурси та візуалізація майбутнього туристичної галузі Кам’янця-Подільського”.
В перший день роботи сесії учасники обговорювали теми: \”Переваги стратегічного менеджменту на прикладах розвитку туристичних дестинацій” , \”Громадський моніторинг виконання Програми розвитку туристичної галузі міста в 2005-2015” роках, працювали в групах, дискутуючи на тему \”Формування моделі туристичної галузі майбутнього”.
За словами експерта Сергія Підмогильного, будь-яка дестинація має кілька складових розвитку: наявність туристичних ресурсів і комунікації, інфраструктури, підтримки влади та громадськості. Кращими прикладами в цьому є Львів, Одеса та Івано-Франківська область, останні два роки непогані результати показує Полтавська, зокрема смт Диканька та Опішня.
Також експерт радить вступати в мега-проекти, такі як \”Шлях Гедиміновичів”, завдяки яким легше отримати підтримку.
Міський голова Михайло Сімашкевич зазначив: \”У фінансовому плані влада Кам’янця-Подільського не залишить культуру й туризм, бо без них ми не маємо минулого, і не мислимо свого майбутнього”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього