Для утримання вулиць Хмельницького в належному стані впродовж тижня використано 1439 тонн протиожеледної суміші Управління житлово-комунального господарства повідомляє про основні обсяги робіт, виконані підпорядкованими йому комунальними організаціями впродовж тижня, від 15 до 22 січня.
Зокрема, працівники комунального підприємства \”Міськсвітло\” замінили 198 ламп зовнішнього освітлення на вулицях: Проскурівській, Пілотській, Красовського, Київській, Завадського, Ватутіна, просп. Миру, Озерній, Галана, Парковій, Старокостянтинівському шосе; в пров. Мирному, у дворах на вулицях: Інститутській, Молодіжній, Хотовицького, Львівському шосе; в парку ім. М. Чекмана, на набережній річки П. Буг.Управління житлово-комунального господарства повідомляє про основні обсяги робіт, виконані підпорядкованими йому комунальними організаціями впродовж тижня, від 15 до 22 січня.
Зокрема, працівники комунального підприємства \”Міськсвітло\” замінили 198 ламп зовнішнього освітлення на вулицях: Проскурівській, Пілотській, Красовського, Київській, Завадського, Ватутіна, просп. Миру, Озерній, Галана, Парковій, Старокостянтинівському шосе; в пров. Мирному, у дворах на вулицях: Інститутській, Молодіжній, Хотовицького, Львівському шосе; в парку ім. М. Чекмана, на набережній річки П. Буг.
Ліквідували обриви та пошкодження повітряних ліній на вулицях: Красовського, Київській, Кам’янецькій, Ватутіна, у дворах на вул. Козацькій.
Провели демонтування святкової ілюмінації з новорічних ялинок.
Замінили 8 запобіжників та 5 котушок у шафах І-710.

Працівники комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста провели очистку тротуарних доріжок від снігу посипання піщано-соляною сумішшю тротуарних доріжок в парку ім. І.Франка, у дендропарку «Поділля», у сквері ім. Т. Шевченка, біля пам’ятників Ангел Скорботи та Героям і жертвам Чорнобиля, поблизу Вічного Вогню, Меморіалу Слави та на привокзальній площі.
Зрізали 16 аварійних дерев: вул. Старокостянтинівське шосе – 11 шт., проспект Миру – 3 шт.,
вул. Свободи – 1 шт., вул. Перемоги – 1 шт.
Провели зрізування кущів: вул. Вінницьке шосе – 0,6 га, вул. Старокостянтинівське шосе – 0,2 га.
Комунальним підприємством \”Парки і сквери м. Хмельницького\” виконувались роботи з утримання парків культури і відпочинку ім. М. Чекмана та \”Плоскирів\”.
Провели вирубку 0,6 га порослі в парку ім. М. Чекмана.

Міським комунальним підприємством \”Спецкомунтранс\” за звітний період вивезено транспортом підприємства та утилізовано 12875 м3 твердих побутових відходів.
Відловлено на вулицях міста 12 безпритульних тварин.

Спеціалізованим комунальним підприємством \”Хмельницька міська ритуальна служба\” виконувались роботи з поховання, прибиралися від сміття кладовища міста.

Працівники комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг замінили кришку люка на вул. П.Мирного №30.
Провели місячне техобслуговування 21 світлофорного об’єкта.
Замінили по заявці 8 електроламп.
Провели заміну 6 відреставрованих лінз.
Відремонтували 5 контролерів типів УК-2 та ДКЛ.
Провели техобслуговування 23 дорожніх знаків.
Встановили 12 дорожніх знаків.
Демонтували та повторно встановили 4 дорожніх знаки.
Навантажено та вивезено 56 м3 сміття.
Вручну підметені і очищені від снігу 264000 м2 тротуарів.
Посипано протиожеледною сумішшю 660000 м2 тротуарів.
Для утримання вулиць в зимовий період використано 1439 т протиожеледної суміші.

За матеріалами: виконавчого комітету Хмельницької міської ради

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього