Дмитро Ярош та ще група депутатів створюють свою групу в парламенті  - "Укроп" - Українська опозиція
Днями стало відомо, що Дмитро Ярош та ще група депутатів створюють свою групу в парламенті, під назвою \”Укроп\” – Українська опозиціяДмитро Ярош та ще група депутатів створюють свою групу в парламенті  - "Укроп" - Українська опозиція
Днями стало відомо, що Дмитро Ярош та ще група депутатів створюють свою групу в парламенті, під назвою \”Укроп\” – Українська опозиція.
До самої групи окрім Яроша вже увійшли нардепи Андрій Білецький, Борислав Береза, Володимир Парасюк, та приєднався до них Борис Філатов бізнесмен і в минулому журналіст. Він пройшов у парламент теж як самовисуванець, у фракцію \”Блоку Петра Порошенка\” (БПП) входити в останній момент відмовився.
За їх словами бажаючих вистачає як з фракції Народний Фронт та і з Блоку Петра Порошенко.В групу вже готові увійти 10 осіб але необхідна кількість 19-ть. Прізвища інших бажаючих організатори об\’єднання називати поки не будуть.
Тим самим в парламенті може утворитись така собі \”мілітарі-фракція\” (Мі́літарі – італ. Mílitary – військовий), яка з часом може стати дуже потужною та впливовою.
На даному етапі є всі умови для того щоб ця сила в парламенті стала впливовою та сильною, виходячи з тієї ситуації, яка складається в українській політиці та в державі вцілому.В недалекому майбутньому, ці люди навіть будуть мати змогу визначати політику не тільки у парламенті. Якщо парламент буде дестабілізований, а він може таким стати, йому пророкують недовге життя та декому \”політичну смерть\” то фракція \”мілітарі\” – стане ще більшою та ще потужнішою. Згодом на виборах до наступного парламенту, нова партія умовно \”мілітарі-партія\”(це може й бути Правий Сектор чи ще кілька політичних організацій, до якої можуть приєднатися усі подібні організації), здобуде набагато більше міць в парламенті, й навіть можна припустити що, переможе.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього