Дні Сталої Енергії в Кам'янці - Подільському
19-21 травня в Кам’янці-Подільському за сприяння Асоціації \”Енергоефективні міста України\” було проведено Дні Сталої Енергії, які змусили усіх мешканців міста замислитись над перспективами виробництва і споживання енергії в себе в оселі, в країні та у світі загалом.Дні Сталої Енергії в Кам'янці - Подільському
19-21 травня в Кам’янці-Подільському за сприяння Асоціації \”Енергоефективні міста України\” було проведено Дні Сталої Енергії, які змусили усіх мешканців міста замислитись над перспективами виробництва і споживання енергії в себе в оселі, в країні та у світі загалом.

19 травня у загальноосвітніх навчальних закладах міста відбувся урок енергоефективності \”Збережемо клімат за допомогою простих енергетичних рішень\”. Метою уроку було сприяти вихованню екологічної свідомості в учнів; привернути увагу до проблем використання та економії енергоресурсів, охорони навколишнього середовища; створення мотивації для заощадження енергоресурсів. Закінчили день велопробігом \”Чисте повітря\”, у якому взяли участь більше 200 учнів навчальних закладів міста. Усією громадою велосипедисти підтримали екологічні види транспорту та чисте повітря на планеті.

20 травня пройшов захист проектів \”Практичні заходи для зниження енергоспоживання у власній школі\” на базі НВК №14 та відбулися показові виступи і практичні навчання учнів у державній пожежно-рятувальній частині №5.

Завершив триденний марафон конкурс веб-дизайну, який проходив 21 травня на базі СЗОШ №5, під час якого учні створювали веб-ресурси на тему \”Раціональне використання ресурсів та енергії\”.
Впродовж Днів Енергії проводились фестивалі фільмів на тему енергоефективності в навчальних закладах, конкурси малюнків \”Культура енергоспоживання. Думай про майбутнє\” та постерів \”Ефективне використання енергії-ключ до успішного розв’язання екологічних проблем\”.
Підчас урочистого закриття, яке відбулося 21 травня у сесійній залі було визначено переможців та призерів, які були нагородженні цінними призами та подарунками.
Дні Сталої Енергії в Кам'янці - ПодільськомуДні Сталої Енергії в Кам'янці - Подільському

Дні Сталої Енергії в Кам'янці - Подільському

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього