ДНР і ЛНР вже вимагають рівноправ'я з Києвом
Прем\’єр Донецької народної республіки Олександр Захарченко уточнив, що самопроголошені Донецька і Луганська народні республіки прагнуть не особливого статусу регіонів, а вимагають від Києва рівноправності.ДНР і ЛНР вже вимагають рівноправ'я з Києвом
Прем\’єр Донецької народної республіки Олександр Захарченко уточнив, що самопроголошені Донецька і Луганська народні республіки прагнуть не особливого статусу регіонів, а вимагають від Києва рівноправності.
«Ми стоїмо тільки на наступній позиції, підкреслюю, на рівноправних переговорах із Києвом. Ні на які особливі статуси не потикатися. Можемо погодитися на відкладений статус, але тут трохи інше питання. Найголовніший лейтмотив − повне виведення військ за територію Донецької та Луганської області, і тільки після цього ми будемо сідати, розмовляти з Києвом про партнерські відносини, як рівноправні партнери. Ми не хочемо залишатися в межах України ні територіально, ні в політичному, ні у фінансовому векторі, тільки як рівноправні партнери», − сказав Захарченко в інтерв\’ю Business FM.
Представники Донецької та Луганської народних республік у понеділок оприлюднили переговорну позицію двох республік до зустрічі контактної групи із врегулювання української кризи в Мінську. До складу контактної групи, яка зібралася після місячної перерви, входять представники РФ, Києва, ОБСЄ, а також південного сходу України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього