Дністер об`єднав  дітей з шести областей та МолдовиДепартаментом екології та природних ресурсів Хмельницької облдержадміністрації та Хмельницьким обласним управлінням водних ресурсів за участі національного природного парку «Подільські Товтри», Кам’янець-Подільського Національного університету ім. І.Огієнка в рамках басейнової природоохоронної інформаційно-просвітницької компанії «Збережемо Дністер» з 22 березня по 12 вересня 2013 року організовано проведення на території області ювілейного п’ятого Міжнародного конкурсу «Барви Дністра».Дністер об`єднав  дітей з шести областей та МолдовиДепартаментом екології та природних ресурсів Хмельницької облдержадміністрації та Хмельницьким обласним управлінням водних ресурсів за участі національного природного парку «Подільські Товтри», Кам’янець-Подільського Національного університету ім. І.Огієнка в рамках басейнової природоохоронної інформаційно-просвітницької компанії «Збережемо Дністер» з 22 березня по 12 вересня 2013 року організовано проведення на території області ювілейного п’ятого Міжнародного конкурсу «Барви Дністра».
До проведення даного заходу залучались учні, студенти та викладачі загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних та вищих навчальних закладів усіх форм власності і взагалі всі, кому не байдужий Дністер.
Конкурсанти боролись за нагороди у п’яти номінаціях. Серед учасників заходу з шести областей України та республіки Молдова, де протікає ріка, з двадцяти семи хмельничан, четверо стали переможцями.
Всі учасники конкурсу були відзначені дипломами, грамотами та цінними подарунками.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього