Днями Хмельницький перетворився на рокову столицю країни
У самому центрі міста вирував «пРОсКурів-фест 2015».Днями Хмельницький перетворився на рокову столицю країни
У самому центрі міста вирував «пРОсКурів-фест 2015».
Засновниками фестивалю є управління культури і туризму Хмельницької міської ради, рок-клуб «Проскурів» міського будинку культури та обласна асоціація ініціативної молоді «Проскурів». Фестиваль проводиться раз на два роки. Хоча «пРОсКурів-фест» давно став традиційним 2015 року дещо змінилися правила участі в ньому. До участі в конкурсі допускались лише рок-гурти та сольні виконавці, які грають авторську музику. Саме це, на думку організаторів, дасть суттєвий поштовх у розвитку сучасної української авторської рок-музики.
Також відмінністю цьогорічного рок-фестивалю стало те, що він проводився у два етапи. Спочатку гурти, що брали участь у фестивалі, подавали оргкомітету заявки, аудіо та відео записи з виступів за якими і відбирались гурти у фінальну частину фестивалю. Жорсткий відбір пройшли п’ять рок гуртів, а саме: Сергій Дорофєєв (акустика), гурт \”На грані\”, гурт \”_The Gidropunk_\” гурт \”Крізь час\”, гурт \”Малювати квадрати\”.
Днями Хмельницький перетворився на рокову столицю країни
Також цьогоріч перед виступами фіналістів був започаткований конкурс «На біс!». У ньому наймолодший за віком учасників гурт зміг зіграти декілька композицій після чого ведучий за оплесками та реакцією публіки визначає чи продовжить свій виступ гурт.
Поважне журі у складі Сергія Строяна (лідера гурту «ЧШ»), Лілі Скок (вокалісти гурту \”Red Label») та Вови Гавришова (барабанщик «ЧШ») визначило переможців. Отож Дипломом ІІІ ступеня отримав гурт «Малювати квадрати», Дипломом ІІ ступеня дістався гурту \”_The Gidropunk_\”, а Диплом І ступеня та головний приз фестивалю – чудовий вокальний мікрофон, отримали учасники гурту «На грані».

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення