Днями відбувся районний семінар працівників бібліотек СтарокостянтинівщиниТрадиційно темою для початку року став аналіз ефективності діяльності бібліотек району: від реалізованих планів до нових. Отож підсумовували роботу бібліотек району за 2013 та планували завдання на 2014 рік. Звернулись і до кодексу етики бібліотекаря.Традиційно темою для початку року став аналіз ефективності діяльності бібліотек району: від реалізованих планів до нових. Отож підсумовували роботу бібліотек району за 2013 та планували завдання на 2014 рік. Звернулись і до кодексу етики бібліотекаря.

У найближчих планах підготовка до відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка та святкування 70-річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників. Експозиції, виставки, заходи по зазначених темах мають бути представлені у кожній із бібліотек району.

Запрошений на зустріч із бібліотекарями заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань та соціальної політики Володимир Ліщук зазначив, що бібліотеки сьогодні на селі є культурним осередком для населення, а особливо учнівської молоді.

Проведення мистецьких заходів у сільських бібліотеках сприяє культурно-виховному процесу у плані позашкільної освіти. Це потрібно селу, громаді та кожній дитині. Державна політика спрямована на підтримку малозабезпечених та багатодітних сімей. Якісне дозвілля дітей із таких сімей має бути у першочергових планах сільської бібліотеки.

На семінарську зустріч бібліотекарів району запрошено Василя Ліщука – педагогічного аматора Старокостянтинівщини. Він запропонував присутнім на базі сільських бібліотек району запровадити систему материнських шкіл, в яких проводитимуться бесіди-навчання із молодими батьками.

В основі методики материнської школи – ранній розвиток дитини, а саме головна теза: “Навчити дитину читати й говорити одночасно”.
Цього ж дня районна центральна бібліотека представила районну виставку творчих робіт школярів Старокостянтинівщини “Знай і люби свій край” приурочену 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.

На виставці представлені творчі роботи вихованців районного Центру дитячої творчості та учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Експонати, які представлені на виставці, виготовлені у 22 техніках декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, серед них: художнє плетіння, ткацтво, батик, вироби з соломки, з тіста та ін. Метою виставки є пропаганда та популяризація досягнень дитячих колективів художньо-естетичного напряму, залучення молоді до відкриття і розуміння прекрасного в навчальному середовищі і в своєму житті, сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді. 28 січня виставку оглянули працівники сільських бібліотек. Переглянути виставку мають змогу жителі та гості міста, району.

Малюнки, аплікації, вироби з бісеру, вишивка, витинанка – цікаво подивитися і позаздрити юним талантам у їхньому вмінні творити чарівну красу. Отож, бібліотека чекає на гостей.

Виставка діятиме в лекційній залі по 10 лютого 2014 року.

За матеріалами Старокостянтинівської РДА

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього