До 16 липня стихійної торгівлі в Кам’янці не має бути
Сьогодні в приміщенні Кам’янець-Подільської міської ради обговорювали подальшу долю стихійної торгівлі, що має місце поблизу центрального ринку по вул. Князів Коріатовичів та пр. Грушевського. На зустрічі були присутні мер Михайло Сімашкевич, очільник міського відділку міліції Володимир Калашнік, директор ринку Сергій Чернявський, директори департаментів та представники громади.До 16 липня стихійної торгівлі в Кам’янці не має бути
Сьогодні в приміщенні Кам’янець-Подільської міської ради обговорювали подальшу долю стихійної торгівлі, що має місце поблизу центрального ринку по вул. Князів Коріатовичів та пр. Грушевського. На зустрічі були присутні мер Михайло Сімашкевич, очільник міського відділку міліції Володимир Калашнік, директор ринку Сергій Чернявський, директори департаментів та представники громади.

Традиційно для таких заходів, тривалий час в конференц-залі панували суперечки, натомість ніхто не міг запропонувати конкретних пропозицій по впорядкуванню прилеглих до ринку територій.

В підсумку присутні дійшли консенсусу виділити на ринку 450 резервних місць для торгівлі, де буде встановлено пільговий збір для виробників сільської продукції.

Як повідомляє podillya.tv, також було вирішено створити робочу групу, яка на протязі десяти днів проводитиме роз’яснювальну роботу з населенням і організовуватиме процес передислокації стихійної торгівлі на територію ринку.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,