До "Берегу надії" пристала група хмельничанТретього грудня розпочався останній, дванадцятий за ліком у році, що минає, заїзд до Рекреаційного центру сімейного типу по відновленню здоров’я дітей-інвалідів та інших груп населення з обмеженими можливостями «Берег надії», який знаходиться у мальовничому куточку Поділля – лісовому масиві Летичівського району Хмельницької області, на березі річки Південний Буг.До "Берегу надії" пристала група хмельничанТретього грудня розпочався останній, дванадцятий за ліком у році, що минає, заїзд до Рекреаційного центру сімейного типу по відновленню здоров’я дітей-інвалідів та інших груп населення з обмеженими можливостями «Берег надії», який знаходиться у мальовничому куточку Поділля – лісовому масиві Летичівського району Хмельницької області, на березі річки Південний Буг.
Впродовж періоду заїзду для відпочиваючих центру соціальний працівник організовує різноманітні колективні культпоходи, екскурсії до джерела святого Онуфрія, купальні святого Онуфрія, жіночого монастиря, мінізоопарку «Райдуга», щоденні прогулянки лісом. Також відбуваються поїздки в Санктуарій Летичівської Богородиці, Державний історико-культурний заповідник “Межибіж”, на сувенірний ринок «Олень», що розташований поблизу міста Літин Вінницької області.
Щоденно проводяться ранкова зарядка, фітотерапія, оздоровчий масаж, за бажанням відпочиваючих організовуються вечори поезії, гумору та дискотеки.
Віднедавна у Рекреаційному центрі почали функціонувати дві нові електричні плити, дві душові кабіни та гідробокс, придбані за кошти міського бюджету.
Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради проводить набір осіб з обмеженими можливостями для формування групи на оздоровлення у Рекреаційний центр “Берег надії”. Для одержання направлень необхідно звернутися в управління за адресою: вул. Проскурівського підпілля, 32; каб.16, номер телефону: 65-23-79 та надати наступний перелік документів:
1. Індивідуальна програма реабілітації;
2. Копія довідки МСЕК (ЛКК);
3. Копія пенсійного посвідчення;
4. Довідка про потребу надання реабілітаційних послуг та супроводу (форма 070/0, щоб було написано що дійсно потребує супроводу) для інвалідів І групи;
5. Копія паспорта (1, 2, 11 сторінки), або свідоцтва про народження;
6. Довідка з ЖЕКу про склад сім\’ї;
7. Довідка форми 070/0 про направлення до Рекреаційного центру “Берег Надії”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього