До бюджету Хмельниччини Місцеві громади Хмельниччини надійшло 235 мільйонів гривень земельного податку
З початку 2015 року до місцевих бюджетів Хмельницької області надійшло 235,2 мільйона гривень плати за землю.До бюджету Хмельниччини Місцеві громади Хмельниччини надійшло 235 мільйонів гривень земельного податку
З початку 2015 року до місцевих бюджетів Хмельницької області надійшло 235,2 мільйона гривень плати за землю. Власники та орендарі земельних ділянок відрахували в бюджет на 55 мільйонів гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року, повідомляють на сайті фіскальної служби.
За сегментами наповнення казни маємо наступну картину: платники земельного податку та орендної плати за землю – юридичні особи спрямували до бюджетів територіальних громад 183 мільйони гривень, а підприємці – фізичні особи та громадяни – 52 мільйони гривень.
Нагадуємо, що плата за землю плата за землю є обов’язковим платежем у складі податку на майно і включає в себе два види обов’язкових платежів – земельний податок та орендну плату. Перший повинні сплачувати власники землі та землекористувачі, другу – орендарі земельних ділянок, як фізичні, так і юридичні особи.
Оскільки цей податок є одним з бюджетоформуючих для місцевих громад, фахівці органів ДФС області приділяють особливу увагу тому, щоб усі власники та орендарі земельних ділянок, які використовують їх для ведення бізнесу, сплачували земельний податок вчасно та в повному обсязі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього