До бюджету Хмельниччини надійшло майже три мільярди
За підсумками вісьми місяців 2015 року усі категорії бізнесу нашого краю спрямували до зведеного бюджету 2 мільярди 628 мільйонів гривень податків та зборів.До бюджету Хмельниччини надійшло майже три мільярди
За підсумками вісьми місяців 2015 року усі категорії бізнесу нашого краю спрямували до зведеного бюджету 2 мільярди 628 мільйонів гривень податків та зборів.
При цьому темпи наповнення бюджетів усіх рівнів випередили минулорічні показники на 34 відсотки. В абсолютних цифрах це більше на 661 мільйон гривень по відношенню до рівня минулого року, повідомляють на сайті ДФС України в Хмельницькій області.
Загалом державний бюджет отримав від підприємницької громади Хмельниччини трохи більше 1 мільярда гривень податкових надходжень. Відповідно до доведених Державною фіскальною службою України індикативних показників виконано завдання щодо забезпечення надходжень до Державного бюджету на 110 відсотків (додатково бюджет отримав 105 мільйонів гривень), в т.ч. по основним бюджетоформуючим податкам: по податку з доходів фізичних осіб державного бюджету на 110 відсотків, по податку на прибуток на 108 відсотків, та по податку на додану вартість на 109,2 відсотка.
«Якісні зміни в адмініструванні податків, сервісному обслуговуванні бізнесу, зменшенні навантаження на фонд оплати праці врешті-решт приносять позитивний результат в отриманні прибутків та сплаті податків. І хоч це лише початок шляху реформ, сподіваємось спільно ми здолаємо бюрократичні та інші бар‘єри, які стримують ведення бізнесу. Передусім сприятиме процесу оновлення співпраця з громадськістю Хмельниччини, яка демонструє державницьку позицію у вирішенні проблемних питань податкової та митної політики на всеукраїнському рівні», – зазначив керівник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Мар‘ян Зеленецький.
Другий бюджетний вектор – скарбниці територіальних громад Хмельницької області за січень-серпень наповнились на 1 мільярд 429 мільйонів гривень податків і зборів. Загалом бюджетні призначення місцевих рад виконано на 117,4 відсотки, що в абсолютних цифрах складає додаткових 212 мільйонів гривень. Забезпечено виконання усіх бюджетоформуючих податків та зборів, зокрема: по податку на доходи фізичних осіб на 111,3 відсотки, по податку на прибуток на 110 відсотків, акцизного податку з суб’єктів роздрібної торгівлі на 120 відсотків, плати за землю на 125,2 відсотки, єдиного податку на 135 відсотків.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього