До центрів обслуговування платників податків Хмельниччини завітали понад 200 тисяч осіб
Загалом протягом січня-серпня 2015 року фіскальною службою подільського краю та її територіальними підрозділами надано майже 71 тисячу адміністративних послуг. Обслуговування платників податків на території Хмельницької області здійснюється у 20 сервісних центрах, що надають вільний доступ платникам в отриманні консультаційних, інформаційних та адміністративних сервісів.До центрів обслуговування платників податків Хмельниччини завітали понад 200 тисяч осіб
Загалом протягом січня-серпня 2015 року фіскальною службою подільського краю та її територіальними підрозділами надано майже 71 тисячу адміністративних послуг. Обслуговування платників податків на території Хмельницької області здійснюється у 20 сервісних центрах, що надають вільний доступ платникам в отриманні консультаційних, інформаційних та адміністративних сервісів.

Найбільш запитуваною є послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. З початку нинішнього року їх надано понад 43 тисячі.

Другою за кількість звернень є реєстрація книг обліку розрахункових операцій, яких проведено майже 6 тисяч, також популярним стало надання витягу з реєстру платників єдиного податку, яких видано 3 тисячі.

Для зручності платників кожна послуга має інформаційну картку, в якій зазначено відомості про суб’єкта, що надає адміністративну послугу, нормативно-правові акти, які це регламентують, та умови отримання.

Так, зокрема, з інформаційної картки платники можуть дізнатися про перелік документів, необхідних для отримання довідки, порядок та спосіб їх подання, термін видачі, способи отримання результату, тощо.

Для забезпечення поліпшення якості надання послуг в Центрах обслуговування платників встановлено зворотній зв’язок з відвідувачами. Прикладом цього є анкетування клієнтів. У кожному центрі, в зручних для відвідувачів місцях встановлені скриньки для заяв та пропозицій. Анкети для заповнення платникам та громадянам надають консультанти-модератори.

«Опитування та аналіз відповідей спрямовані на поліпшення якості обслуговування, зміцнення відносин з платниками та визначають мету для коротких і довгострокових рішень, допомагають точно визначити ті чи інші вподобання клієнтів та шляхи поліпшення відносин. В цілому податкова реформа спонукає наших фахівців діяти нестандартно і креативно, активно використовувати такі комунікаційні майданчики як центри обслуговування платників податків, зокрема, надавати консультація як в режимі реального часу, так і на замовлення», – резюмує заступник начальника Головного управління фіскальної служби Вячеслав Семенюк.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього