До Дня Святого Миколая поліцейські перетворились на казкових героїв
Правоохоронці з Кам’янець-Подільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області з нагоди свята відвідали з візитом дітей з особливими потребами, які навчаються у місцевому багатопрофільному навчально-реабілітаційному центрі.До Дня Святого Миколая поліцейські перетворились на казкових героїв
Правоохоронці з Кам’янець-Подільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області з нагоди свята відвідали з візитом дітей з особливими потребами, які навчаються у місцевому багатопрофільному навчально-реабілітаційному центрі. Про це повідомляє Сектор комунікації ГУ Національної поліції в Хмельницькій області.

Щоб розважити вихованців закладу, правоохоронці перевтілилися у казкових персонажів – Святого Миколая, роль якого виконав лейтенант поліції Володимир Подорожній, та Янгола, яким стала капітан поліції Ольга Шморгал. Діти із задоволенням слухали розповіді поліцейських, грали з ними у ігри та брали участь у конкурсах.

На завершення свята сповнені позитивних вражень маленькі учасники казкового дійства отримали від своїх шефів солодкі подарунки та яскраві повітряні кульки.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього