До Хмельниччини надійшла приємна звістка з фронту
Наш земляк Олександр Бондар, який проходить військову службу у зоні АТО, повідомив, що отримав Почесний нагрудний знак «За досягнення у військовій службі»До Хмельниччини надійшла приємна звістка з фронту
Мобільним телефоном наш земляк Олександр Бондар, який проходить військову службу у зоні АТО, повідомив своїх колег з Державної фіскальної служби Хмельниччини про те, що отримав Почесний нагрудний знак «За досягнення у військовій службі».

З березня 2014 року Олександр Бондар захищає незалежність України, воюючи у складі 95-ї окремої аеромобільної бригади. Наш бойовий побратим брав участь у бойових діях під Слов‘янськом, захищав від терористів та найманців підступи до гори Карачун. Сьогодні, як командир взводу артилеристів, у числі знаменитих «кіборгів» відстоює аеропорт Донецьк, повідомляють на сайті ДФС.
Тож колеги-податківці щиро пораділи за Олександра, бажають йому міцного здоров‘я, удачі та перемоги. Загалом колектив фіскальної служби подільського краю всіляко підтримує своїх героїв, які стоять на передньому краї захисту України, і передаючи їм палкі вітання, зичить якнайшвидшого повернення з миром на рідну Хмельниччину.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього