На Хмельниччину прибуло 7 тисяч переселенців
Державна служба з надзвичайних ситуацій в Хмельницькій області прозвітувала щодо виконання плану заходів, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

На Хмельниччину прибуло 7 тисяч переселенців
Державна служба з надзвичайних ситуацій в Хмельницькій області прозвітувала щодо виконання плану заходів, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

За офіційним повідомленням, станом на початок квітня, на терени Хмельниччини прибуло понад 7 тисяч осіб, зокрема: з АР Крим – 529, з Донецької та Луганської областей – 6502.

Повернулись на місця постійного проживання 527 осіб, з них 204 дитини та 9 інвалідів (з Донецької області – 300 осіб, Луганської – 227 осіб).

За призначенням щомісячної адресної допомоги (Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 року № 505 «Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» – ГТП) звернулось 3569 сім’ї, з яких: призначено грошову допомогу – 3216 сім’ям, триває призначення – 75 сім’ям, відмовлено у призначенні – 63 сім’ям. Грошову допомогу вже виплачено 2941 сім’ям (5408 особам).

Місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування надано грошову допомогу для вирішення побутових проблем внутрішньо переміщених громадян на загальну суму 681 тис.грн.

Як інформує podillya.tvВ пошуках роботи до служби зайнятості звернулось 903 особи, з них: отримали статус безробітного 636 осіб; працевлаштовано – 166 осіб, спрямовано на навчання – 23 особи; залучено до робіт тимчасового характеру – 45 осіб; припинено реєстрацію з інших причин 325 особам. На обліку перебуває ще 412 осіб.

До навчальних закладів області на даний час влаштовано 1220 дітей переселенців (230 – у дошкільні навчальні заклади, 877 – у загальноосвітні навчальні заклади, 113 – у професійно-технічні навчальні та вищі навчальні заклади).

У Реєстрі житла для переселенців на території області залишається 58 об’єктів різних форм власності, в яких можливо розмістити 943 особи: працездатних осіб (сімей) – 193, соціально незахищених верств населення, які підлягають поселенню у спеціалізовані заклади (діти всіх категорій) – 555, інвалідів та людей похилого віку – 37, хворих, що потребують стаціонарного лікування – 158 осіб.111

Допомогою для переселенців також займається низка благодійних фондів. Зокрема БФ «Ксена», за підтримки Міжнародної організації з міграції, надав допомогу 812 сім’ям переселенців на загальну суму 740 тис.грн. БФ «Добриня» забезпечив комплектами одягу понад 300 дітей вимушених переселенців. Обласна організація Товариства Червоного Хреста протягом 2014 року зуміла допомогти 529 особам на загальну суму понад 82 тис.грн.

Поміж тим у звіті відзначили роботу ХОБФ «Карітас», ГО «Центр допомоги переселенцям», БФ «Сострадание», БФ «Хесед Бешт» та польсько-українське товариство, що працює на Хмельниччині.

Крім благодійних фондів та громадських організацій активно допомагають переселенцям і релігійні громади, підприємці та не байдужі громадяни, які допомагають продуктами харчування, засобами гігієни, одягом, надають житло для тимчасового проживання.

На Хмельниччину прибуло 7 тисяч переселенців

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього