До Хмельницького 6-7 листопада завітає Міжнародний Трейд-клуб в Україні

До Хмельницького 6-7 листопада завітає Міжнародний Трейд-клуб в Україні
На Хмельниччині 6-7 листопада 2014 року відбудеться виїзне засідання Міжнародного Трейд-клубу в Україні. Попередньо дали згоду відвідати Хмельницьку область представники 16 країн: Аргентини, Білорусії, Бельгії, В’єтнаму, Індонезії, Казахстану, Литви, Мексики, Малайзії, Польщі, Росії, Румунії, Словаччини, США, Угорщини, Фінляндії, а також Європейського Союзу.До Хмельницького 6-7 листопада завітає Міжнародний Трейд-клуб в Україні
На Хмельниччині 6-7 листопада 2014 року відбудеться виїзне засідання Міжнародного Трейд-клубу в Україні. Попередньо дали згоду відвідати Хмельницьку область представники 16 країн: Аргентини, Білорусії, Бельгії, В’єтнаму, Індонезії, Казахстану, Литви, Мексики, Малайзії, Польщі, Росії, Румунії, Словаччини, США, Угорщини, Фінляндії, а також Європейського Союзу.
Міжнародний Трейд-клуб в Україні – це громадська організація, яка створена за підтримки Міністерства економіки України у 1992 році та об’єднує керівників і співробітників торгово-економічних відділів майже 60-ти іноземних посольств та міжнародних організацій, акредитованих в Україні.
Програмою передбачено 6 листопада з 15.30 до 17.00 години проведення двосторонніх зустрічей представників Міжнародного Трейд-клубу в Україні з представниками ділових кіл області в приміщенні Хмельницької торгово-промислової палати. Під час зустрічей представники підприємств зможуть провести ділові переговори з кожним з представників Міжнародного Трейд-клубу в Україні.
Після зустрічей планується презентація інвестиційного проекту \”Впровадження енергозберігаючих технологій – вода, електрика, газ\” на Хмельницькій маслосирбазі.
Наступного дня, 7 листопада, учасники виїзного засідання зустрінуться з керівництвом міста Кам\’янець-Подільський та відвідають місцеві підприємства.

Залишити відповідь