До Хмельницького приїхав заступник Міністра охорони здоров'я України
З метою ознайомлення із станом проведення турової імунізації населення від поліомієліту у Хмельницькій області 29 жовтня цього року з робочим візитом на Хмельниччину завітав заступник Міністра охорони здоров\’я Віктор Шафранський.До Хмельницького приїхав заступник Міністра охорони здоров'я України
З метою ознайомлення із станом проведення турової імунізації населення від поліомієліту у Хмельницькій області 29 жовтня цього року з робочим візитом на Хмельниччину завітав заступник Міністра охорони здоров\’я Віктор Шафранський, повідомляють на сайті облдержадміністрації.
Вимогою наказу МОЗ від 09.10.2015 року № 671 «Про затвердження Плану заходів Міністерства охорони здоров\’я України щодо імунізації населення від поліомієліту на 2015 рік» є проведення 3-х раундів додаткової вакцинації. Два тури – дітям віком від 2 місяців до 6 років (5 років, 11 місяців, 29 днів). Третій – розширений тур, із залученням дітей віком від 2 місяців до 10 років (9 років, 11 місяців, 29 днів).

Із станом проведення імунізаціі в області заступника Міністра ознайомив директор Департаменту охорони здоров\’я облдержадміністрації Яків Цуглевич.
30 вересня область отримала 93400 доз ОПВ та 18200 доз ІПВ разом з витратними матеріалами, якої вистачить для проведення першого туру імунізації. Вся вакцина доставлена в територіальні ЛПЗ області із дотриманням умов «холо-дового ланцюга» під час транспортування, зберігання та використання вакцин. Впродовж вересня – жовтня поточного року медичними працівниками в області у засобах масової інформації активно проводиться санітарно – просвітницька робота щодо проведення турової імунізації населення проти поліомієліту.
Фактично 22 жовтня в області розпочата імунізація дитячого населення проти поліомієліту.
Станом на 26.10.2015 року вакциновано 5254 дитини з 83454 підлягаючих дітей цільової групи, що склало 6,3%.

Керівники відвідали районні центри Хмельницької області. Заступник Міністра охорони здоров\’я мав змогу ознайомитись з роботою, напрацюваннями, досягненнями та проблемами медиків Летичівської районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги, у Старокостянитинові – з роботою районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги, який знаходиться на території ЦРЛ та амбулаторії загальної практики / сімейної медицини (ЗПСМ) №1 Старокостянтинівського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього