До Хмельницького СІЗО намагались передати заборонені предмети
Завдяки пильності особового складу чергової зміни слідчого ізолятора, 08.03.2016 року було помічено перекид через основну огорожу забороненого предмету.

До Хмельницького СІЗО намагались передати заборонені предмети
Завдяки пильності особового складу чергової зміни слідчого ізолятора, 08.03.2016 року було помічено перекид через основну огорожу забороненого предмету. Після прибуття на місце події було виявлено поліетиленовий пакет, про що було повідомлено працівників поліції.

Правоохоронцями проведено огляд даного пакунку, в якому було виявлено та вилучено паперовий згорток, який містив: речовину рослинного походження зеленого кольору, дві пластикові ємності об’ємом по 0,5 літра із вмістом прозорої спиртовмісної речовини, одна ємність об’ємом 0,5 літра з рідиною темного кольору, мобільний телефон «NOKIA», два згортки з порошком білого кольору, зарядний пристрій та п’ять пакетів з надписом «Львівські Дріжджі».

Протягом тижня, а саме 13.03.2016 року, зафіксовано аналогічне правопорушення. В межах ділянки № 2 слідчого ізолятора було здійснено перекид п’яти пляшок ємністю кожна по 1,5 літра із вмістом прозорої спиртовмісної речовини. Прибувши на місце події працівники чергової зміни виявили заборонені предмети, що незаконним шляхом потрапили на територію слідчого ізолятора.

14.03.2016 року вкотре було здійснено перекид через основну огорожу Хмельницького слідчого ізолятора пакунку, обмотаного клейкою стрічкою. Особовим складом чергової зміни було виявлено пакунок про що повідомлено працівників поліції. Правоохоронцями було проведено огляд даного пакунку, в якому було виявлено та вилучено: мобільний телефон «Samsung», зарядний пристрій до мобільного телефону, два згортки із порошкоподібною речовиною білого кольору, цигарки марки «Беломор канал», грошові кошти номіналом 100 гривень, два поліетиленових згортки із вмістом речовини рослинного походження зеленого кольору.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього