До Хмельницького з однієї з найгарячіших точок АТО повернулися інспектори ДАІ
Впродовж місяця державтоінспектори несли службу в одній із найгарячіших точок зони АТО — поблизу села Золоте Луганської області.До Хмельницького з однієї з найгарячіших точок АТО повернулися інспектори ДАІ
Впродовж місяця державтоінспектори несли службу в одній із найгарячіших точок зони АТО — поблизу села Золоте Луганської області, про це повідомляють на сайті УМВС України в Хмельницькій області.

Це вже восьма ротація працівників ДАІ з Хмельниччини. Впродовж місяця зведений загін із 15 чоловік, до якого увійшли інспектори з Шепетівки, Кам’янця-Подільського, Хмельницького, Нетішина, Старокостянтинова, ніс службу у зоні проведення антитерористичної операції.

— Хлопці дуже відповідально поставились до виконання поставлених завдань. Спрацювали «на відмінно», — говорить командир зведеного загону підполковник міліції Геннадій Сибіга. — За гарну службу отримали подяки від органів місцевої влади та звичайних громадян.
До Хмельницького з однієї з найгарячіших точок АТО повернулися інспектори ДАІ
Зустріти бійців прийшли рідні, колеги та друзі. На інспектора Андрія Мельничука з нетерпінням чекала маленька донечка та вагітна дружина.
— Я так чекала тата. Мріяла, щоб він повернувся живим та неушкодженим, — каже Софійка. — Хочу, щоб наша Україна була неподільною, і щоб люди не вмирали.

Після нетривалої відпустки інспектори ДАІ повернуться до виконання звичних для себе завдань по охороні безпеки дорожнього руху.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього