До Хмельницького із зони АТО повернувся зведений загін правоохоронців
Напередодні Дня захисника України із місячного відрядження у зону проведення антитерористичної операції до Хмельницького повернулося 40 працівників міліції.До Хмельницького із зони АТО повернувся зведений загін правоохоронців
Напередодні Дня захисника України із місячного відрядження у зону проведення антитерористичної операції до Хмельницького повернулося 40 працівників міліції, повідомляє прес-служба УМВС України в області.
Незважаючи на вихідний день та холодну погоду, зустріти бійців прийшли численні родичі, колеги, друзі та представники місцевої влади. Зведений загін під керівництвом першого заступника начальника УМВС України в Хмельницькій області Миколи Кащука повернувся додому у повному складі. Усі 40 бійців — живі, здорові та неушкоджені.
— В першу чергу хочу подякувати рідним та близьким за підтримку наших побратимів, за ваші телефонні дзвінки. Також дякую кожному бійцеві, керівникові зведеного загону, волонтерам, директорам підприємств, які допомагали нам з провізією та іншими необхідними речами, — звертаючись до присутніх, сказав начальник УМВС Микола Семенишин.

До Хмельницького із зони АТО повернувся зведений загін правоохоронців До Хмельницького із зони АТО повернувся зведений загін правоохоронців

Крім того, варто зазначити, що професіоналізм, людяність та порядність наших бійців високо оцінило населення та місцева влада східних областей. Про це свідчать численні грамоти, подяки та слова вдячності, залишені мешканцями Донецької області на бойовому стягові хмельницьких правоохоронців.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього