До Хмельницького завітали кращі педіатри країни
У Хмельницькому відбулася науково-практична конференція педіатрів. Основна мета – ознайомлення з інноваційними підходами, що стосуються профілактики, діагностики та лікування дітей.До Хмельницького завітали кращі педіатри країни
У Хмельницькому відбулася науково-практична конференція педіатрів. Основна мета – ознайомлення з інноваційними підходами, що стосуються профілактики, діагностики та лікування дітей.

Ліпше попередити, аніж лікувати. Таке кредо у своїй професійній діяльності застосовують педіатри. Лікарі переконані, саме у дитячому віці формуються витоки захворювань у дорослих. Тому ознайомлення з інноваційними підходами до профілактики, діагностики та лікування дітей є особливо актуальним. Аби перейняти позитивний досвід у сфері педіатрії кращі фахівці завітали до Хмельницького.

До Хмельницького завітали кращі педіатри країни. Більш, ніж три сотні лікарів об’єднала науково-практична конференція.

Така науково-практична конференція відбулася за сприяння Міністерства охорони здоров’я України.

Як повідомляє \”Ексклюзив\”, зручність таких семінарів у тому, що лектори – провідні фахівці країни, самі їдуть до слухача. Основна їх мета – передати позитивний досвід у сфері педіатрії.

Краще попередити, аніж лікувати, вважають лікарі. Тому, кажуть, ознайомлення з інноваційними підходами, що стосуються профілактики, діагностики та лікування дітей є особливо актуальним.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього