До Хмельницького завітали німецькі інвестори
Перспективи інвестування в економіку Хмельницького та вирішення наболілих проблем. Саме для цього у міську раду завітали власники ТОВ „Дювельсдорф Україна” Адольф та Ян Дювельсдорфи та директор підприємства Андрій Денисенко. На зустріч прийшов міський голова Олександр Симчишин, його заступники, фахівці структурних підрозділів міської ради та представники ЗМІ.До Хмельницького завітали німецькі інвестори
Перспективи інвестування в економіку Хмельницького та вирішення наболілих проблем. Саме для цього у міську раду завітали власники ТОВ „Дювельсдорф Україна” Адольф та Ян Дювельсдорфи та директор підприємства Андрій Денисенко. На зустріч прийшов міський голова Олександр Симчишин, його заступники, фахівці структурних підрозділів міської ради та представники ЗМІ.

«Ми дуже вдячні вам за візит. Нам приємно, що ви інвестуєте кошти у хмельницьку економіку. Дякуємо за нові робочі місця та вчасну сплату податків. Готові і надалі співпрацювати із вами» – наголосив вітаючи гостей Олександр Сергійович.

Компанія родини Дювельсдорфів працює в Україні уже більше 20 років. Перше виробництво у Хмельницькому ТОВ „Дювельсдорф Україна” відкрило 4 роки тому на базі Хмельницького ВАТ «Термопластавтомат».

На сьогодні підприємством з іноземними інвестиціями «Дювельсдорф Україна» налагоджено виробництво п’ятдесяти видів різноманітних агрегатів для обробітку ґрунту, збирання урожаю, приготування кормів для худоби та прибирання снігу. Проведено імпортозаміщення комплектуючих частин зразками українського виробництва.

На ТОВ працює 70 хмельничан, чимало з яких пройшли навчання в Німеччині.

Лише протягом 2015 року підприємство сплатило більше 6 сотень тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб, сплата єдиного соціального внеску склала півтора мільйони гривень.

На підприємстві роблять ставку на високу якість і прийнятну ціну виробів. Розвиваючи виробництво в Україні та нарощуючи випуск продукції, ТОВ «Дювельсдорф Україна» успішно реалізує її фермерам Німеччини, Франції та Нідерландів.

Однак, є у промисловців і проблеми. Вони хочуть приватизувати землю, яка знаходиться під цехом німецьких підприємців.

Олександр Симчишин розповів, що наразі тривають пошуки механізму легалезації земельної ділянки. Швидше за усе, вона буде передана підприємству у довготривалу оренду. Начальник управління земельних ресурсів та земельної реформи уже отримав доручення попрацювати над цим спільно із німецькими партнерами та відшукати вихід із цієї ситуації. Це питання розглядатиметься на сесії міської ради.

Також під час зустрічі сторони обмінялися планами на майбутнє та перспективами розвитку міжнародної співпраці. Обговорили також ідею створення індустріального парку у місті.

Влада міста та німецькі підприємці залишилися задоволеними діалогом. Подякували за зустріч та висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього