До хмельницької малечі завітає "Велике Буль Буль Шоу"
На сцені Хмельницької обласної філармонії 2 листопада Одеський театр мильних бульбашок покаже виставу \”Велике Буль Буль Шоу або Викрутаси Магістра Надувателя\”.До хмельницької малечі завітає "Велике Буль Буль Шоу"
На сцені Хмельницької обласної філармонії 2 листопада Одеський театр мильних бульбашок покаже виставу \”Велике Буль Буль Шоу або Викрутаси Магістра Надувателя\”.
Це один із найвеселіших і незвичайних дитячих театрів, в якому головними героями є Гігантські Мильні Бульбашки! Актори більше п’яти років експериментували з надуванням великим бульбашок, довівши цю справу до рівня справжнього мистецтва. Зі своїми виставами театр уже виступав у Одесі, Харкові, Полтаві, Києві, Дніпропетровську, Тернополі, Ялті, побував із гастролями в Росії та Чехії.
Протягом вистави, яка триває трохи більше години, актори надуватимуть вражаючі двометрові бульбашки, у які запросто вміщується людина, і кожен глядач, за бажанням, зможе не лише торкнутися їх, але й побувати по той бік мильної кульки й подивитися на світ через прозору веселкову призму.
Вистава розпочнеться о 12.00. Ціна квитків – від 30 до 100 гривень. Маленьким дітям до 5-ти років безкоштовно (без окремого місця).

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,