До Кам'янця-Подільського навідалися науковці з усієї країни
Історико-краєзнавча конференція зібрала науковців з різних куточків України у Кам’янціДо Кам'янця-Подільського навідалися науковці з усієї країни
Чотирнадцятого листопада у Кам`янець-Подільському національному університеті імені І.Огієнка відбулась XIV Подільська наукова історико-краєзнавча конференція, присвячена 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка, 70-ти річчю визволення України від німецько-фашистських загарбників та перемоги у великій Вітчизняній війні «Слава визволителям» та 50-ти річчю створення та діяльності обласного історико-краєзнавчого товариства.
У конференції взяли участь понад 90 учасників: доктори та кандидати історичних наук, аспіранти, дослідники, краєзнавці, які прибули з Хмельницького, Києва, Львова, Вінниці, Дніпропетровська, Луцька, Рівного, Чернівців та інших куточків України.

Історико-краєзнавча конференція зібрала науковців у Кам’янці на захід завітав і заступник міського голови Василь Сукач, який від імені міського голови Михайла Сімашкевича привітав присутніх: «Ми гордимося тим, що Кам’янець-Подільський став трибуною науковців, краєзнавців. Наше місто та Поділля – це як непрочитана книга, і я прошу Вас, науковців заглядати в її палітурки, перелистувати її сторінки, тому що між ними можна багато чого найти цінного для нашого краю».
В рамках конференції також відбулося відкриття книжкової виставки «Краєзнавство Поділля між XII-XIV ст.».

Для довідки
Подільська наукова історико-краєзнавча конференція за тривалістю і традицією проведення, є найтривалішою в Україні, має півстолітній відрізок часу, під час якого змінилося кілька поколінь її учасників з різних куточків України та зарубіжжя, відданих справі наукового дослідження історії Подільського регіону та міста Кам’янця-Подільського, творців літопису Поділлєзнавства!
З самого початку заснування і до сьогодні ця конференція постійно проводиться в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.
Саме Перша Подільська історико-краєзнавча конференція стала прикладом для наслідування в післявоєнний час всіма іншими регіонами і областями України і відіграла визначну роль в розбудові краєзнавчого руху та регіональних

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього