До Кам'янця-Подільського повернулися діти учасників АТО з відпочинку в Польщі
Море позитиву, незабутніх вражень та емоцій привезли додому 43 дитини учасників АТО, які перебували на двотижневому відпочинку в Польщі.До Кам'янця-Подільського повернулися діти учасників АТО з відпочинку в Польщі
Море позитиву, незабутніх вражень та емоцій привезли додому 43 дитини учасників АТО, які перебували на двотижневому відпочинку в Польщі.

Нагадаємо, що міський голова Михайло Сімашкевич домовився із вуйтом Тарново-Пудгурне про те, що кам’янецькі діти, рідні яких брали участь в антитерористичній операції , оздоровлюватимуться в них. Відтак витрати на перевезення взяла на себе міська рада, а організацію відпочинку – польська сторона.

Своїми враженнями про поїздку поділилися педагоги-вихователі, які супроводжували кам’янецьку групу та безпосередньо учасник відпочинку Олександр.
\”Два тижні пролетіли як один день. І все сталося як і казали перед нашим від’їздом: ви повернетеся зовсім іншими. Насправді, ми їхали не знаючи один одного, а повернулися друзями. За час перебування в Польщі ми мали можливість відвідувати екскурсії, побували в золотих копальнях, зоопарку, брали участь в майстер-класах з хореографії польських танців, вчилися ходити на ходулях, купалися в аквапарку. Це насправді незабутній відпочинок і велика подяка нашим вожатим, які були кожному і мамою, і татом 24 години на добу”, – ділиться враженнями син учасника АТО Олександр.

Хлопця, який вивчає польську мову і мріє навчатися в Польщі, наші сусіди помітили і пообіцяли, взявши координати ,що чекатимуть його, аби він став студентом одного з їхніх вишів. То ж для когось ця поїздка, можливо, стане доленосною в майбутньому.

\”Ми були просто вражені наскільки доброзичливо та з турботою на кожному кроці ставилися до нас польські друзі. Все було організовано на найвищому рівні, діти мали все, що хотіли – солодощі, соки, безліч екскурсій. Здавалося, нам хотіли показати все, що у них є”, – розповідає педагог Оксана Михайлівна, яка супроводжувала кам’янчан.

За сумлінне виконання обов’язків та активну допомогу в організації відпочинку, належний догляд за дітьми від імені міського голови Михайла Сімашкевича подякував педагогам та завідувачу відділу туризму Наталії Українець, радник мера Дмитро Васильянов.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього