До Кам’янця-Подільського завітала молодь, що єднає Україну та руйнує стереотипи
На вихідні до Кам’янця-Подільського завітала молодь зі Сходу та Півдня нашої держави.До Кам’янця-Подільського завітала молодь, що єднає Україну та руйнує стереотипи
Приїхали до Кам’янця студенти з Миколаївської, Дніпропетровської та Донецької областей у рамках проекту \”Єдність у різноманітті: подолання стереотипів та конфліктів, налагодження діалогу між молоддю Сходу, Півдня та Заходу” – повідомляють на сайті Кам’янець- Подільської міської ради.
Як розповіла координатор проекту Людмила Кудіна, триденний візит активістів зі східних та південних областей у західний регіон покликаний налагодити контакти між молоддю з різних куточків України, зруйнувати стереотипи, які існують в суспільстві про взаємовідносини сходу та заходу, виробити спільне бачення вирішення конфліктів сучасної України, встановити тісні контакти між молоддю заради розбудови цілісної суверенної України.
Організатором поїздки, покликаної ознайомити молоде покоління з історичним, архітектурним та культурним надбанням нашого краю виступила ГО \”Молодіжна Альтернатива”. Окрім Кам’янця-Подільського, серед інших міст західної України, які відвідають учасники проекту – Луцьк, Львів, Тернопіль та Чернівці. З метою якомога ширшого залучення молоді до ознайомлення із західними областями, одна група активістів відвідує лише одне місто.
В Кам’янці для гостей було організовано молодіжний форум, під час якого молодь міста розповіла про діяльність громадських організацій, акції, які відбуваються на підтримку спорту, мистецтва, культури.
Чи не найбільше молодь з Півдня та Сходу зацікавила діяльність Факультету муніципального управління та реалізація в місті проектів, створених його учасниками. По завершенню лекцій на Факультеті кожен учасник презентує свою ідею розвитку міста, переможець якої отримує найголовніше – можливість втілення її в життя та грошову премію від міського голови Михайла Сімашкевича.
Саме під час зустрічі із делегацією з інших куточків України, відбулося нагородження сертифікатами слухачів факультету муніципального управління та визначення переможців найкреативніших ідей.
Вразило молодь з інших областей і те, наскільки налагоджена в нашому місті співпраця міської влади з юним поколінням.
Під час зустрічі з журналістами, учасники проекту \”Єдність у різноманітті” поділилися своїми враженнями про місто та зауважили на тому, що подібні поїздки потрібно влаштовувати частіше, а також наголосили на необхідності організовувати спільні проекти між молоддю всіх регіонів держави.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього