До Кам\’янця-Подільського завітали військові з Канади

До Кам'янця-Подільського завітали військові з Канади
Упродовж трьох днів – з 26 по 28 травня у Кам’янці-Подільському перебувають представники Об’єднаного оперативного командування Збройних сил Канади, які завітали до військової частини А2641.До Кам'янця-Подільського завітали військові з Канади
Упродовж трьох днів – з 26 по 28 травня у Кам\’янці-Подільському перебувають представники Об’єднаного оперативного командування Збройних сил Канади, які завітали до військової частини А2641 – повідомляють на сайті Кам’янецької міської ради.
У рамках цього візиту, 26 травня відбулася зустріч міського голови Михайла Сімашкевича з іноземною делегацією. Як повідомили меру гості, до Кам’янця вони приїхали з метою проведення тактичної та оперативної рекогносцировки навчальної матеріально-технічної бази Центру розмінування та його спроможностей з питань підготовки фахівців з виявлення та знешкодження СВП в рамках програмної ініціативи JMTG-U.
Один з представників делегації розповів, що він вже не вперше відвідує наше місто і надзвичайно вражений його архітектурою, тому розповідатиме усім канадцям про Кам\’янець та пропонуватиме відвідати Перлину Поділля.
Традиційно міський голова вручив делегації сувенірні подарунки, на пам\’ять про наше місто.

Залишити відповідь