До Кам'янця-Подільського завітали військові з Канади
Упродовж трьох днів – з 26 по 28 травня у Кам’янці-Подільському перебувають представники Об’єднаного оперативного командування Збройних сил Канади, які завітали до військової частини А2641.До Кам'янця-Подільського завітали військові з Канади
Упродовж трьох днів – з 26 по 28 травня у Кам\’янці-Подільському перебувають представники Об’єднаного оперативного командування Збройних сил Канади, які завітали до військової частини А2641 – повідомляють на сайті Кам’янецької міської ради.
У рамках цього візиту, 26 травня відбулася зустріч міського голови Михайла Сімашкевича з іноземною делегацією. Як повідомили меру гості, до Кам’янця вони приїхали з метою проведення тактичної та оперативної рекогносцировки навчальної матеріально-технічної бази Центру розмінування та його спроможностей з питань підготовки фахівців з виявлення та знешкодження СВП в рамках програмної ініціативи JMTG-U.
Один з представників делегації розповів, що він вже не вперше відвідує наше місто і надзвичайно вражений його архітектурою, тому розповідатиме усім канадцям про Кам\’янець та пропонуватиме відвідати Перлину Поділля.
Традиційно міський голова вручив делегації сувенірні подарунки, на пам\’ять про наше місто.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього