До Кам’янця привезли унікальну етно-виставку
Етно-майстер із села Закупне Олександр Франків привіз до Кам’янця картини, випалені на шкірі, та ковані вироби.До Кам’янця привезли унікальну етно-виставку
Етно-майстер із села Закупне Олександр Франків привіз до Кам’янця картини, випалені на шкірі, та ковані вироби.
Виставка «7 ранків», співзвучна із прізвищем самого художника, – дебютна в його творчості. Олександр Франків хоч і займається мистецтвом з дитинства, однак на першу презентацію своїх художніх творів наважився тільки зараз.
Чоловік виготовляє ковані вироби, браслети, рамки, чохли, гаманці, обкладинки і навіть ранці, але любить експериментувати. Картини у техніці випалювання на шкірі називає унікальними. За його словами, такі вироби – дуже рідкісні в Україні, повідомляє Хронікер.
Минулого тижня у виставковій залі Олександр Франків провів майстер-класи з плетіння та випалювання на шкірі, на які відгукнулися студенти та школярі міста. Такий же захід планується і на 5 квітня. А в майбутньому майстер, котрий закінчив Стрийське вище художнє професійне училище та Київський інститут реклами, хоче заснувати власну студію дизайну «7 ранків», при цьому не залишаючи популяризацію етно-стилю.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього